20 Ağustos 2015 Perşembe

Gardroptaki Kız!

Merhabalar! 

Görüşmeyeli uzun zaman oldu değil mi? Hatta baya baya uzun bir zaman.. 

Öncelikle bu gecikme için affınıza sığınıyorum. Gerçek hayatımda yaşadığım bir takım nedenler yüzünden gelen bu aksamanın inşallah bundan sonra olmamasına dikkat edeceğim.. 

Neyse çok uzatmadan sizi Gardroptaki Kız ile başbaşa bırakıyorum.. 

Bakalım bizim için hangi klibi incelemiş? Keyifli okumalar!


~~~

Genşleeer K.will Growing’in MVsini izlediniz mi?? 24 martta çıktı daha çok yeni. Ne? izlemediniz mi? tamam çok iyi, o zaman iyi önce benden bi dinleyin bakalım MVsi nasılmış…
Umarım ıııyy K.will mi... Nerde benim idollerim diye burun kıvırmıyosunuzdur.. Vallahi terlikle girerim, Siz bu adamın sesine kurban olun…

Tamam o kadar da abartmayın ama bi dinleyin zaten saygı duymayanı Allah taş eder.


Şimdi adamın sesinin etkileyiciliğini, o güzel sesli idolüm diye sevdiğiniz çocukların ses hocası olduğunu falan çok anlatmicam kendi kendini belli ediyor zaten her şey..


Gelelim şarkıya, şarkının sözlerine ve klibine baktığımızda zaten ilkbaharda keder havasını alıyoruz.Yazık.. kız, çocuğu 1 Nisan’da terk ediyor
şaka gibi… Klipte bunun üzerine çocuğun şoklardan şok beğenmesi anlatılıyor kısaca.Yok işte köpeğe bakıyo kızı görüyo.. çiçeklere bakıyo kızı.. 
görüyo kızı görüyo da görüyo..
ağlıyo da ağlıyo..Zaten bu Koreli erkekler çok ağlıyo anacım...biz alışık değiliz bana acayip geliyor bu dizi mizi diye mi gerçekte de böle sulugözler mi? 


Neyse ben bunları düşünürken çocuk hala boş boş bakıp ağlıyor, bu arada kız da biraz
daha yaşlı ve çirkin olaymış alt tarafı 1 senedir çıkmışsınız bu kadar gözyaşına değer mi yazık diyesim geldi onu da diyim..
Bak çocuk bi de ormanda kızı bilmem kaç punto topuk süper mini etekle hayal etti şimdi…anca bi erkek ormanda bi kızı bu kıyafetle hayal eder zaten..akılları nerde biliyorsunuz.. 

öhhmm neyse… 


Bi de kız bismillah ayrılmış gitmiş evleniyo yuh anasını satayım biz böyle sizi pamuklara sarmak için bekleyelim, siz gidin he bu kaşarları bulun sonra ağlayın vay beni bıraktın vay soğuk ilkbahar bilmem ne.. oh size…

Hiç acımadım.. beter ol… -______- (çok doluyum üstüme gelmeyin twitter'a bile ara verdim, buradan göksel’de acıyor acıyoor ‘a bağlarım)Neyse klibin sonunda konu bir sona bağlanıyor, ki biliyorsunuz kpop MVlerinde çok az gördüğümüz hareketler bunlar (bu arada bence klibin en güzel yeri) çocuk sonunda solmuş gülü alıyor ve yerini o beyaz çiçekle değiştiriyor. O beyaz çiçeği kdrama izleyenleri bilir cenazelere konulur, yani bu hareketle adam aşkının artık tamamiyle öldüğünü kabul ediyor ve son foto ile başka ufuklara yelken açıyor.İşte bunu gerçekten beğendim, gerçekten güzel bir MV, hoş aynı bu şekilde ilerleyen bir sürü kore MVsi bulabilirim size, hiçbir orijinalliği yok, evet görüntüler çok güzel çiçekler vs. ama başka bir şey yok…ama olsun şarkıyla iyi gitmiş, çocuk ii oynamış,şarkı güzel, ses güzel daha ne olsun yeter artar bile bize ;)

Sevgiler,

Gardroptaki KIZ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder